Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - zoran_mircev | Hamburg | Италија


Слика наскоро...

zoran_mircev Девица
Италија, Hamburg, Hamburg

Јас сум машко, 38
барам женско години од 18 до 55

g6c6c8aygp

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1980-09-05 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Италија
Регион: Hamburg
Мојот град: Hamburg
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 88 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Аналитичар
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Германски
Италијански
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Спортување
Кафе и муабет
Готвење
 
Мојот омилен спорт: Бокс
Атлетика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Пиво
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g6c6c8aygp
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates