Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Барам финансиска поддршка - gbric8ath7 | Охрид | Македонија


Слика наскоро...

gbric8ath7 Риби
Македонија, Ohrid, Охрид

Јас сум женско, 22
барам машко години од 20 до 99

gbric8ath7

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1996-02-20 
Тип на врска: Барам финансиска поддршка
Мојата држава: Македонија
Регион: Ohrid
Мојот град: Охрид
Моја фраза за поздрав: Tranvestitka sum 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 61 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Коса
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Веројатно не
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Риби
Fleas
Морски прасиња
Коњи
Рептили
Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Основно училиште
Средно училиште
5-ти степен
Виша
Факултет
Пост дипломски
PhD / Доктор
Улична школа
 
Зборувам: Српски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Изведувачки уметности
Клуб на книга / Дискусија
Играње карти
Кампување
Спортување
Кафе и муабет
Политички интереси
Готвење
Религија
Закажување
Купување / Антиквитети
Риболов / Лов
Патување / Разгледување
Градинарство / Пејсажи
Видео Игри
Колекционерство
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
Музеи и уметност
Пробување вина
Музика и концерти
Ништо
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Млеко
Кафе
Пиво
Вино од јаболка
Коктел
Бело вино
Мелем
Текила
Бренди
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Класика
Кантри
Диско
Џез
Поп
Опера
Рок
Рап
Метал
 
Чувство за хумор: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gbric8ath7
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates