Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - zoki65 | Obergrafendorf | Австрија


Слика наскоро...

zoki65 Рак
Австрија, Niederösterreich, Obergrafendorf

Јас сум машко, 53
барам женско години од 38 до 50

g7ukc8ash2

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1965-07-21 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Австрија
Регион: Niederösterreich
Мојот град: Obergrafendorf
Моја фраза за поздрав: hallo 
Изглед
Мојата висина: 1.73 m.
Мојата тежина: 73 kg
Мојата коса: Сива
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Странски јазици
 
Зборувам: Полски
Германски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Играње карти
Кафе и муабет
Готвење
Купување / Антиквитети
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
Ништо
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Бокс
Кошарка
Скијање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Млеко
Кафе
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Поп
 
Чувство за хумор: Недифинирано
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g7ukc8ash2
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates