Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - d5on1wed0p | Струмица | Македонија


Слика наскоро...

d5on1wed0p Овен
Македонија, Strumica, Струмица

Јас сум женско, 37
барам машко години од 34 до 43

d5on1wed0p

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1981-04-16 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Strumica
Мојот град: Струмица
Моја фраза за поздрав: hola 
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Плави
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Шпански
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
 
Мојот омилен спорт: Тенис
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Поп
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/d5on1wed0p
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates