Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско - d4b9aorlw2 | Praha | Македонија


Слика наскоро...

d4b9aorlw2 Риби
Македонија, Hlavni Mesto Praha, Praha

Јас сум машко, 53
барам женско години од 28 до 50

d4b9aorlw2

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1965-03-09 
Мојата држава: Македонија
Регион: Hlavni Mesto Praha
Мојот град: Praha
Изглед
Мојата висина: 1.85 m.
Мојата тежина: 86 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Сиви
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Зборувам: Англиски
Чешки
 
Животен стил
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/d4b9aorlw2
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates