Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Платонска - h2hlc8ak3t | Beograd | Србија


Слика наскоро...

h2hlc8ak3t Риби
Србија, Beograd

Јас сум машко, 39
барам женско години од 20 до 99

h2hlc8ak3t

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1979-02-21 
Тип на врска: Платонска
Мојата држава: Србија
Мојот град: Beograd
Изглед
Мојата висина: 1.88 m.
Мојата тежина: 91 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Не сум сигурен/а
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Живеам со деца
Живеам со родители
Живеам со миленичиња
Живеам со цимер/ка
Чести посети на пријатели и роднини
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: 
 
Друштво
Мојата работа: Менаџер
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
Бизнис Администрација
Информатика
 
Зборувам: Српски
Англиски
Германски
Шпански
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Мотоциклизам
Пливање
Скијање

 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: За викенд
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Диско
Џез
Поп
Рок
Рап
Метал
 
Чувство за хумор: Друго
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/h2hlc8ak3t
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates