Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - f6qkc8addb | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

f6qkc8addb Јарец
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 41
барам женско години од 19 до 51

f6qkc8addb

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1977-01-14 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Љубовен пар бара дама за интимни средби и дружења. 
Изглед
Мојата висина: 1.55 m.
Мојата тежина: 52 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Странски јазици
 
Зборувам: Германски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Спортување
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Скијање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Црвено вино
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f6qkc8addb
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates