Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g1nic8a7n3 | Прилеп | Македонија


барам женско g1nic8a7n3 Прилеп Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g1nic8a7n3 Риби
Македонија, Prilep, Прилеп

Јас сум машко, 26
барам женско години од 18 до 55

g1nic8a7n3

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1992-03-17 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Prilep
Мојот град: Прилеп
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 77 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Зелени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Економија
Бизнис Администрација
Информатика
Музика
Уметност
Право
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Изведувачки уметности
Спортување
Кафе и муабет
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Коктел
Црвено вино
Виски
 
Мојата храна: Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g1nic8a7n3
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates