Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - vlado1981 | Wels | Австрија


Слика наскоро...

vlado1981 Водолија
Австрија, Oberösterreich, Wels

Јас сум машко, 37
барам женско години од 20 до 40

gaqfc8ahwt

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1981-02-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Австрија
Регион: Oberösterreich
Мојот град: Wels
Моја фраза за поздрав: hallo 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 70 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Германски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Спортување
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gaqfc8ahwt
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates