Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - gafnc8a8fv | Прилеп | Македонија


барам женско gafnc8a8fv Прилеп Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

gafnc8a8fv Скорпија
Македонија, Prilep, Прилеп

Јас сум машко, 53
барам женско години од 50 до 50

gafnc8a8fv

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1965-11-13 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Prilep
Мојот град: Прилеп
Моја фраза за поздрав: cao i 
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 100 kg
Мојата коса: Сива
Моите очи: Кафени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Бугарски
Англиски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Риболов / Лов
 
Мојот омилен спорт: Бокс
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Црвено вино
Коњак
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Недифинирано
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gafnc8a8fv
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates