Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - g9flc8ay8d | Охрид | Македонија


Слика наскоро...

g9flc8ay8d Јарец
Македонија, Ohrid, Охрид

Јас сум женско, 31
барам машко години од 26 до 35

g9flc8ay8d

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1987-01-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Ohrid
Мојот град: Охрид
Моја фраза за поздрав: Hi 
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Друга
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Странски јазици
 
Зборувам: Англиски
Шпански
Италијански
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Уметничко лизгање
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Кафе
Пиво
 
Мојата храна: Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Саркастично
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g9flc8ay8d
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates