Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Vasko5 | Dortmund | Германија


Слика наскоро...

Vasko5 Скорпија
Германија, Nordrhein-Westfalen, Dortmund

Јас сум машко, 51
барам женско години од 28 до 56

f9m0c8ai9y

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1966-10-23 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Германија
Регион: Nordrhein-Westfalen
Мојот град: Dortmund
Моја фраза за поздрав: Zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Зелени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Консултант
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Математика
Инженерство
Психологија
 
Зборувам: Српски
Бугарски
Англиски
Италијански
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кафе и муабет
Готвење
Гледање спортски натпревари
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Мотоциклизам
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Пиво
Бело вино
Црвено вино
Бренди
Виски
Коњак
 
Мојата храна: Месо и компири
Брза храна
 
Омилена музика: Кантри
Џез
Рок
Метал
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f9m0c8ai9y
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates