Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Допишување - g1tec8akag | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

g1tec8akag Риби
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 23
барам машко години од 30 до 50

g1tec8akag

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1995-03-06 
Тип на врска: Допишување
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Друштво
Мојата работа: Агент
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Основно училиште
Средно училиште
Факултет
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Српски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Пробување вина
 
Мојот омилен спорт: Тенис
Танцување
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Страствен пушач
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Кафе
Црвено вино
Мартини
 
Мојата храна: Здрава храна
Вегетеријанска
 
Омилена музика: Класика
Џез
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g1tec8akag
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates