Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - f66dc8ai9z | Скопје | Македонија


барам машко f66dc8ai9z Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

f66dc8ai9z Скорпија
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 40
барам машко години од 20 до 65

f66dc8ai9z
Рејтинг:9.7

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1977-11-15 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: MASAZA RELAKS ZA +18. 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 66 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Живеам со родители
Чести посети на пријатели и роднини
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Егзотични миленичиња
Риби
Морски прасиња
Коњи
Други
 
Друштво
Мојата работа: Доктор
Мојот приход: Друго
Моето образование: PhD / Доктор
 
Мојата специјалност: Економија
Музика
Уметност
Медицина / Фармација
Други посебни уметности
Други научни специјалности
 
Зборувам: Англиски
Српски
Словенечки
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Изведувачки уметности
Кафе и муабет
Готвење
Закажување
Купување / Антиквитети
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Мотоциклизам
Трки на коњи
Кошарка
Одбојка
Хокеј на мраз
Скијање
Уметничко лизгање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Млеко
Кафе
Коктел
Ликер
Мартини
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Вегетеријанска
Брза храна
Сите чоколади, секогаш
Друго
 
Омилена музика: Класика
Кантри
Диско
Џез
Поп
Рок
Рап
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f66dc8ai9z
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates