Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско - Tonizekinski | Brisbane | Австралија


Слика наскоро...

Tonizekinski Девица
Австралија, Queensland, Brisbane

Јас сум машко, 59
барам женско години од 20 до 40

g8cec8asq7

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1960-09-11 
Мојата држава: Австралија
Регион: Queensland
Мојот град: Brisbane
Моја фраза за поздрав: srecen den 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Сребрена
Моите очи: Зелени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Усни
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Архитект
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Архитектура
 
Зборувам: Српски
 
Животен стил
Моето хоби: Спортување
Кафе и муабет
Политички интереси
Готвење
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Бело вино
Виски
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Онака
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g8cec8asq7
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates