Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - hbgec8ardf | Битола | Македонија


барам женско hbgec8ardf Битола Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

hbgec8ardf Рак
Македонија, Bitola, Битола

Јас сум машко, 49
барам женско години од 30 до 62

hbgec8ardf

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1969-07-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Моја фраза за поздрав: Helooo 
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Претставник
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Информатика
 
Зборувам: Германски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Градинарство / Пејсажи
 
Мојот омилен спорт: Мотоциклизам
Бокс
Скијање
Сноубординг
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Млеко
Кафе
 
Мојата храна: Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Поп
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/hbgec8ardf
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates