Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - gc73c8aw40 | Тетово | Македонија


Слика наскоро...

gc73c8aw40 Скорпија
Македонија, Tetovo, Тетово

Јас сум женско, 20
барам машко години од 18 до 99

gc73c8aw40

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1997-10-29 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Tetovo
Мојот град: Тетово
Моја фраза за поздрав: Jasum Tranvestitka vo Skopje  nudam Masaza I vo Svoj Diskreten Ambient za site Mladi I Situirani Gospoda povelete Kaj mene zatoa sto kaj mene nema Pravila Od Lizenje do Tresenje x Ako ste  Zainteresirani javete se na br 078/860/773 
Изглед
Мојата висина: 1.80 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Плави
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Не сум сигурен/а
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
 
Зборувам: Српски
Турски
Германски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
 
Мојот омилен спорт: Одбојка
 
Религија: Друго
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Онака
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gc73c8aw40
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates