Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Toci1 | Rockdale | Македонија


Слика наскоро...

Toci1 Вага
Македонија, New South Wales, Rockdale

Јас сум машко, 59
барам женско години од 51 до 65

ga4ic8antn

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1958-10-11 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: New South Wales
Мојот град: Rockdale
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 77 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Дланки
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Коњи
 
Друштво
Моето образование: Пост дипломски
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кампување
Закажување
Патување / Разгледување
Пробување вина
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Крикет
Рагби
Тенис
Бокс
Трки на коњи
Бициклизам
Кошарка
Безбол
 
Религија: ХристијанинДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/ga4ic8antn
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates