Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Муабет - fccnc8atj1 | Куманово | Македонија


Слика наскоро...

fccnc8atj1 Јарец
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум женско, 33
барам женско години од 20 до 40

fccnc8atj1

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1985-01-01 
Тип на врска: Муабет
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: sakam sve so ponezniot pol 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Црни
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Црни / Африканско потекло
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со цимер/ка
 
Мои омилени миленичиња: Птици
 
Друштво
Мојата работа: Агент
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Српски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Неконформиста
Моето хоби: Играње карти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушам кога пијам
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Чај
 
Мојата храна: Вегетеријанска
 
Омилена музика: Џез
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/fccnc8atj1
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates