Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - d4ofaoro02 | Битола | Македонија


Слика наскоро...

d4ofaoro02 Бик
Македонија, Bitola, Битола

Јас сум женско, 43
барам машко години од 41 до 43

d4ofaoro02

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1975-05-10 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Bitola
Мојот град: Битола
Моја фраза за поздрав: zdr 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 66 kg
Мојата коса: Друга
Моите очи: Лешникови
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Медицина / Фармација
 
Зборувам: Српски
Бугарски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
Спортување
Кафе и муабет
Готвење
Патување / Разгледување
Градинарство / Пејсажи
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Црвено вино
Не е важно
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Класика
Поп
Опера
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/d4ofaoro02
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates