Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - da9l1weyp3 | Скопје | Македонија


барам машко da9l1weyp3 Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

da9l1weyp3 Јарец
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 27
барам машко години од 22 до 32

da9l1weyp3
Рејтинг:8.8

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1991-01-16 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Zdravo ja dojde :D 
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 70 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Зелени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со цимер/ка
Чести посети на пријатели и роднини
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Морски прасиња
Коњи
Рептили
 
Друштво
Мојата работа: Продавач
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Улична школа
 
Мојата специјалност: Музика
Други посебни уметности
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Изведувачки уметности
Филмови / Музика
Пробување вина
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Бокс
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Страствен пушач
Алкохол: Често
Пијалоци: Вода
Кафе
Пиво
Вино од јаболка
Коктел
Бело вино
Црвено вино
Мелем
Ликер
Мартини
Текила
Бренди
Виски
Водка
Коњак
Старка
Moonshine
Ликер од пелен
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
Поп
Рок
Рап
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/da9l1weyp3
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates