Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - Tanja | Куманово | Македонија


Слика наскоро...

Tanja Стрелец
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум женско, 36
барам машко години од 35 до 45

gat0c8awge

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1981-12-10 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 68 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Плави
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Клуб на книга / Дискусија
Кафе и муабет
Филмови / Музика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
 
Омилена музика: Поп
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/users1/tanja.ognjanovska
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Privacy policy | Terms of service | Сервис за поддршкаWebmasters
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates