Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Tafo1 | Am Stein | Австрија


Слика наскоро...

Tafo1 Скорпија
Австрија, Vorarlberg, Am Stein

Јас сум машко, 27
барам женско години од 19 до 33

g6s3c8akkl

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1990-11-09 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Австрија
Регион: Vorarlberg
Мојот град: Am Stein
Изглед
Мојата висина: 1.21 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Мојот омилен спорт: Крикет
 
Религија: Атеист
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g6s3c8akkl
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates