Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Sulejman2 | Ahaus | Германија


барам женско Sulejman2 Ahaus Германија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

Sulejman2 Лав
Германија, Nordrhein-Westfalen, Ahaus

Јас сум машко, 41
барам женско години од 25 до 46

g4dic8a8fn

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1977-07-25 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Германија
Регион: Nordrhein-Westfalen
Мојот град: Ahaus
Моја фраза за поздрав: Hallo dami 
Изглед
Мојата висина: 1.83 m.
Мојата тежина: 136 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Птици
 
Друштво
Мојата работа: Раководител
Мојот приход: Друго
Моето образование: 5-ти степен
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Германски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кампување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Кафе
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Поп
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g4dic8a8fn
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates