Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - gb5gc8affa | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

gb5gc8affa Скорпија
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 35
барам машко години од 20 до 55

gb5gc8affa
Рејтинг:9.0

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1982-11-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Openminded lovers 
Изглед
Мојата висина: 1.55 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Сиви
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Проект менаџер
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Бизнис Администрација
Странски јазици
Право
Социјални науки
Психологија
Други посебни уметности
 
Зборувам: Англиски
Српски
Холандски
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Изведувачки уметности
Клуб на книга / Дискусија
Кафе и муабет
Политички интереси
Готвење
Патување / Разгледување
Градинарство / Пејсажи
Филмови / Музика
Музеи и уметност
Пробување вина
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Пливање
Уметничко лизгање
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Зелен чај
Кафе
Бело вино
Црвено вино
Ликер
Мартини
Ликер од пелен
 
Мојата храна: Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Класика
Кантри
Џез
Поп
Опера
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gb5gc8affa
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates