Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - stojkov2909982 | Corminboeuf | Швајцарија


Слика наскоро...

stojkov2909982 Вага
Швајцарија, Fribourg, Corminboeuf

Јас сум машко, 35
барам женско години од 20 до 40

g4plc8a6p1

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1982-09-29 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Швајцарија
Регион: Fribourg
Мојот град: Corminboeuf
Моја фраза за поздрав: Zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.83 m.
Мојата тежина: 86 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Администратор
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Други посебни уметности
 
Зборувам: Француски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Градинарство / Пејсажи
Пробување вина
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Кафе
Црвено вино
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Чувство за хумор: Саркастично
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g4plc8a6p1
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates