Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - stegac | Wien | Австрија


барам женско stegac Wien Австрија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

stegac Јарец
Австрија, Wien, Wien

Јас сум машко, 22
барам женско години од 21 до 51

f77ac8aij1

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1997-01-01 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Австрија
Регион: Wien
Мојот град: Wien
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Друго
Друштво
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Информатика
 
Зборувам: Германски
Турски
Руски
Српски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Спортување
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Атлетика
Кошарка
Скијање
Танцување
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Кафе
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/f77ac8aij1
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates