Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - cbinaor8hr | Штип | Македонија


барам машко cbinaor8hr Штип Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

cbinaor8hr Овен
Македонија, Stip, Штип

Јас сум женско, 55
барам машко години од 52 до 61

cbinaor8hr

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1963-04-15 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Stip
Мојот град: Штип
Моја фраза за поздрав: zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 66 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Едно
За деца: Не сум сигурен/а
Мојата животна ситуација: Живеам со миленичиња
Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Дизајнер
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Основно училиште
Средно училиште
5-ти степен
 
Мојата специјалност: Историја / Археологија
Музика
 
Зборувам: Српски
Словенечки
Бугарски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Играње карти
Кампување
Спортување
Готвење
 
Мојот омилен спорт: Трки на коњи
Бициклизам
Едрење
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Млеко
Кафе
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
 
Омилена музика: Класика
Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/cbinaor8hr
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates