Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - gbpgc8alfj | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

gbpgc8alfj Скорпија
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 42
барам машко години од 30 до 57

gbpgc8alfj

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1975-11-11 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.57 m.
Мојата тежина: 77 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Сиви
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
Егзотични миленичиња
Риби
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Менаџер
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Факултет
Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Странски јазици
 
Зборувам: Арапски
Бугарски
Холандски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Изведувачки уметности
Клуб на книга / Дискусија
Кафе и муабет
Политички интереси
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музеи и уметност
Пробување вина
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Чај
Зелен чај
Кафе
Пиво
Вино од јаболка
Црвено вино
Ликер
Мартини
Бренди
Виски
Ликер од пелен
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Класика
Кантри
Диско
Џез
Поп
Опера
Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/gbpgc8alfj
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates