Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - g1akc8ayvw | Охрид | Македонија


барам женско g1akc8ayvw Охрид Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g1akc8ayvw Бик
Македонија, Ohrid, Охрид

Јас сум машко, 40
барам женско години од 20 до 25

g1akc8ayvw

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1978-05-17 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Ohrid
Мојот град: Охрид
Моја фраза за поздрав: Zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 64 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Уметност
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Спортување
Религија
Гледање спортски натпревари
Музеи и уметност
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Чај
Млеко
Пиво
Ликер
Ликер од пелен
 
Мојата храна: Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Џез
Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g1akc8ayvw
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates