Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g5j1c8a8yq | Охрид | Македонија


Слика наскоро...

g5j1c8a8yq Бик
Македонија, Ohrid, Охрид

Јас сум женско, 35
барам машко години од 26 до 35

g5j1c8a8yq

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1983-04-20 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Ohrid
Мојот град: Охрид
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 61 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Плави
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Менаџер
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: 5-ти степен
 
Зборувам: Српски
Бугарски
Англиски
Руски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Кафе и муабет
Градинарство / Пејсажи
Пробување вина
 
Мојот омилен спорт: Гимнастика
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Кафе
Бело вино
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g5j1c8a8yq
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates