Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - g1nhc8a7xh | Куманово | Македонија


барам женско g1nhc8a7xh Куманово Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g1nhc8a7xh Водолија
Македонија, Kumanovo, Куманово

Јас сум машко, 28
барам женско години од 20 до 50

g1nhc8a7xh

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1990-01-27 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Изглед
Мојата висина: 1.93 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Друштво
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Инженерство
 
Зборувам: Англиски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Кафе и муабет
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Кошарка
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Млеко
Кафе
Пиво
Црвено вино
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g1nhc8a7xh
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates