Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Slavche1 | Ludwigshafen am Rhein | Германија


барам женско Slavche1 Ludwigshafen am Rhein Германија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

Slavche1 Риби
Германија, Rheinland-Pfalz, Ludwigshafen am Rhein

Јас сум машко, 43
барам женско години од 34 до 48

g2e3c8aqkj

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1975-03-04 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Германија
Регион: Rheinland-Pfalz
Мојот град: Ludwigshafen am Rhein
Изглед
Мојата висина: 1.88 m.
Мојата тежина: 86 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Плави
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Моето образование: Средно училиште
 
Зборувам: Германски
 
Животен стил
Моето хоби: Кампување
Кафе и муабет
Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Мотоциклизам
Кошарка
Одбојка
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g2e3c8aqkj
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates