Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g7inc8aiaf | Охрид | Македонија


Слика наскоро...

g7inc8aiaf Риби
Македонија, Ohrid, Охрид

Јас сум женско, 29
барам машко години од 27 до 32

g7inc8aiaf

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1989-03-13 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Ohrid
Мојот град: Охрид
Моја фраза за поздрав: ☺ 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Друга
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $300 - $1,000 месечно
Моето образование: Виша
 
Мојата специјалност: Медицина / Фармација
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Кампување
Кафе и муабет
Готвење
Патување / Разгледување
Видео Игри
Филмови / Музика
Гледање спортски натпревари
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Бокс
Одбојка
Пливање
Скијање
Сноубординг
Уметничко лизгање
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Чај
Кафе
Ликер
Не е важно
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
Брза храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g7inc8aiaf
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates