Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - g2bfc8a4v5 | Гостивар | Македонија


барам машко g2bfc8a4v5 Гостивар Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

g2bfc8a4v5 Јарец
Македонија, Gostivar, Гостивар

Јас сум женско, 37
барам машко години од 35 до 45

g2bfc8a4v5

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1981-01-19 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: Gostivar
Мојот град: Гостивар
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 75 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Плави
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
За деца: Не сум сигурен/а
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Зборувам: Српски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Чај
Зелен чај
Кафе
Црвено вино
Водка
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g2bfc8a4v5
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates