Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Допишување - h5t4c8aaoj | Куманово | Албанија


Слика наскоро...

h5t4c8aaoj Јарец
Албанија, Kumanovo, Куманово

Јас сум машко, 55
барам женско години од 35 до 45

h5t4c8aaoj

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1964-01-01 
Тип на врска: Допишување
Мојата држава: Албанија
Регион: Kumanovo
Мојот град: Куманово
Моја фраза за поздрав: Jednostavan i jako skroman 
Изглед
Мојата висина: 1.88 m.
Мојата тежина: 91 kg
Мојата коса: Златна
Моите очи: Плави
Моето тело: Над нормално
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Економист
Мојот приход: Друго
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Турски
Англиски
Српски
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Либерал
Моето хоби: Спортување
 
Мојот омилен спорт: Кошарка
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Црвено вино
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/h5t4c8aaoj
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates