Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - ganlc8aldd | Скопје | Македонија


барам машко ganlc8aldd Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

ganlc8aldd Лав
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 25
барам машко години од 20 до 40

ganlc8aldd
Рејтинг:9.2

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1993-08-20 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Fufa 
Изглед
Мојата висина: 1.57 m.
Мојата тежина: 79 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Не сум сигурен/а
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Сметководител
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Економија
Музика
Уметност
 
Зборувам: Српски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Клуб на книга / Дискусија
Кампување
Кафе и муабет
Филмови / Музика
Пробување вина
Музика и концерти
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Често
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Кафе
Коктел
Црвено вино
Водка
 
Мојата храна: Месо и компири
Вегетеријанска
Брза храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Диско
Поп
Рок
Рап
Метал
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/ganlc8aldd
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates