Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - sgoranco | Friedrichshafen | Германија


Слика наскоро...

sgoranco Јарец
Германија, Baden-Württemberg, Friedrichshafen

Јас сум машко, 44
барам женско години од 20 до 40

g8ldc8asf3

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1974-01-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Германија
Регион: Baden-Württemberg
Мојот град: Friedrichshafen
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 88 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Две или три
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Програмер
Мојот приход: $3,000 - $10,000 месечно
Зборувам: Германски
Англиски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g8ldc8asf3
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates