Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - cbb3aorsaz | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

cbb3aorsaz Стрелец
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 26
барам машко години од 23 до 33

cbb3aorsaz

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1991-11-30 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: hello 
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 59 kg
Мојата коса: Руса
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Риби
 
Друштво
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Други научни специјалности
 
Зборувам: Српски
Бугарски
Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Спортување
Кафе и муабет
Политички интереси
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Бело вино
 
Мојата храна: Здрава храна
Сите чоколади, секогаш
 
Омилена музика: Диско
Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/cbb3aorsaz
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates