Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Допишување - Seriozenpar | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

Seriozenpar Јарец
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 38
барам машко години од 23 до 33

h1emc8a1fh

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1980-01-01 
Тип на врска: Допишување
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 52 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Задник
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Во брак
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Повеќе од $10,000 месечно
Моето образование: Пост дипломски
 
Мојата специјалност: Економија
 
Зборувам: Англиски
Шпански
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Патување / Разгледување
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Мартини
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/users1/seriozenpar
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Privacy policy | Terms of service | Сервис за поддршкаWebmasters
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates