Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - c1tj8ap8wu | Струмица | Бугарија


барам машко c1tj8ap8wu Струмица Бугарија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

c1tj8ap8wu Рак
Бугарија, Strumica, Струмица

Јас сум женско, 36
барам машко години од 32 до 44

c1tj8ap8wu

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1982-07-07 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Бугарија
Регион: Strumica
Мојот град: Струмица
Моја фраза за поздрав: SEVGI NE OZELIK NE DA GUZELIK ISTER SADECE YUREK ISTER 
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Руса
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со деца
Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Кучиња
Коњи
 
Друштво
Мојата работа: Продавач
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Основно училиште
 
Мојата специјалност: Музика
 
Зборувам: Турски
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Моето хоби: Спортување
Кафе и муабет
Готвење
Религија
Градинарство / Пејсажи
Музеи и уметност
Пробување вина
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Кошарка
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
Кафе
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Поп
Опера
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/c1tj8ap8wu
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates