Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - i6pdc8afrh | Скопје | Македонија


барам женско i6pdc8afrh Скопје Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

i6pdc8afrh Овен
Македонија, None, Скопје

Јас сум машко, 36
барам женско години од 25 до 45

i6pdc8afrh

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1982-04-05 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: cekam da se javat ili pisat seriozni dami za razgovor... 
Изглед
Мојата висина: 1.75 m.
Мојата тежина: 88 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Зелени
Моето тело: Со екстра килце
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Агент
Мојот приход: $100 - $300 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Историја / Археологија
 
Зборувам: Српски
Турски
Бугарски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Играње карти
Кафе и муабет
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Тенис
Бокс
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Вода
Зелен чај
Млеко
Кафе
Пиво
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Диско
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/i6pdc8afrh
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates