Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - cccn2em8jn | Гевгелија | Литванија


Слика наскоро...

cccn2em8jn Јарец
Литванија, Gevgelija, Гевгелија

Јас сум женско, 35
барам женско години од 21 до 99

cccn2em8jn

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1983-01-01 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Литванија
Регион: Gevgelija
Мојот град: Гевгелија
Изглед
Мојата висина: 2.21 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Златна
Моите очи: Црни
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Коса
Мојата раса: Американски домородец
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Четири или повеќе
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со миленичиња
Живеам со цимер/ка
Журка секоја вечер
 
Мои омилени миленичиња: Коњи
Fleas
Егзотични миленичиња
Морски прасиња
Мачки
Птици
Рептили
Кучиња
Риби
Други
 
Друштво
Зборувам: Литвански
Руски
Литвански
Руски
 
Животен стил
Моето хоби: Филмови / Музика
Готвење
Музика и концерти
Кампување
Патување / Разгледување
Закажување
Риболов / Лов
 
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Пиво
Чај
Бренди
Водка
Moonshine
Млеко
Вода
Зелен чај
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
 
Чувство за хумор: Мудро
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/cccn2em8jn
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates