Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - Sasko6 | Innsbruck | Австрија


Слика наскоро...

Sasko6 Јарец
Австрија, Tirol, Innsbruck

Јас сум машко, 37
барам женско години од 28 до 42

g5lmc8alsm

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1981-01-07 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Австрија
Регион: Tirol
Мојот град: Innsbruck
Моја фраза за поздрав: Hello 
Изглед
Мојата висина: 1.70 m.
Мојата тежина: 79 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
 
Мои омилени миленичиња: Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: $1,000 - $3,000 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Математика
 
Зборувам: Бугарски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Спортување
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Скијање
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушам кога пијам
Алкохол: За викенд
Пијалоци: Вода
Бело вино
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Рок
 
Чувство за хумор: Онака
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g5lmc8alsm
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates