Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Тип на врска: Било која - g6gdc8a5s1 | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

g6gdc8a5s1 Бик
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 31
барам машко години од 20 до 50

g6gdc8a5s1

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1987-05-15 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Атлетско
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Администратор
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Право
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
 
Мојот омилен спорт: Друго
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушач
Пијалоци: Бело вино
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g6gdc8a5s1
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates