Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Тип на врска: Било која - fbngc8alhu | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

fbngc8alhu Јарец
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 21
барам женско години од 18 до 29

fbngc8alhu

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1997-01-15 
Тип на врска: Било која
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Моја фраза за поздрав: Zdravo 
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 68 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Кафени
Моето тело: Друго
Најубавиот дел од моето тело: Гради
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Едно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Живеам со деца
Живеам со родители
Живеам со миленичиња
Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Кучиња
Риби
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Музика
 
Зборувам: Турски
Српски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Патување / Разгледување
Филмови / Музика
 
Мојот омилен спорт: Фудбал
Бокс
Кошарка
Пливање
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Пушач
Алкохол: Секој ден
Пијалоци: Пиво
Коктел
Бело вино
Црвено вино
Ликер
Мартини
Текила
Виски
Водка
Коњак
 
Мојата храна: Здрава храна
 
Омилена музика: Диско
Поп
Рок
Рап
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/fbngc8alhu
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates