Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - dcpe9ljh9q | Гостивар | Македонија


барам машко dcpe9ljh9q Гостивар Македонија
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 - Гласај

dcpe9ljh9q Близнаци
Македонија, Gostivar, Гостивар

Јас сум женско, 30
барам машко години од 32 до 52

dcpe9ljh9q
Рејтинг:7.6

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1988-06-17 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: Gostivar
Мојот град: Гостивар
Изглед
Мојата висина: 1.68 m.
Мојата тежина: 57 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Лешникови
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Некој ден
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Мои омилени миленичиња: Други
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Мојата специјалност: Музика
 
Зборувам: Турски
Турски
Турски
 
Животен стил
Политички гледишта: Друга точка на гледање
Моето хоби: Готвење
Религија
 
Мојот омилен спорт: Тенис
Друго
 
Религија: Муслиман
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Не пијам
Пијалоци: Вода
Чај
Млеко
Кафе
 
Мојата храна: Друго
 
Омилена музика: Класика
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/dcpe9ljh9q
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates