Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - ristovskiborche | Breesen | Германија


Слика наскоро...

ristovskiborche Овен
Германија, Mecklenburg-Vorpommern, Breesen

Јас сум машко, 34
барам женско години од 22 до 33

g9n8c8a8ht

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1984-04-14 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Германија
Регион: Mecklenburg-Vorpommern
Мојот град: Breesen
Моја фраза за поздрав: Pozz. 
Изглед
Мојата висина: 1.78 m.
Мојата тежина: 82 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Средно
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Сам/а
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со родители
 
Друштво
Мојата работа: Друго
Мојот приход: Помалку од $100 месечно
Моето образование: Средно училиште
 
Животен стил
Политички гледишта: Конзервативец
Мојот омилен спорт: Кошарка
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Непушач
Алкохол: Во посебни прилики
Пијалоци: Пиво
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g9n8c8a8ht
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates