Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам машко Долга врска или брак - g7shc8azd4 | Скопје | Македонија


Слика наскоро...

g7shc8azd4 Скорпија
Македонија, None, Скопје

Јас сум женско, 26
барам машко години од 18 до 32

g7shc8azd4

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1991-11-04 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Македонија
Регион: None
Мојот град: Скопје
Изглед
Мојата висина: 1.65 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Темно кафена
Моите очи: Зелени
Најубавиот дел од моето тело: Друго
Фамилија
Мојот брачен статус: Друго
Деца: Ниедно
За деца: Дефинитивно
Мојата животна ситуација: Живеам со цимер/ка
 
Мои омилени миленичиња: Птици
Мачки
Егзотични миленичиња
 
Друштво
Мојата работа: Инженер
Моето образование: Факултет
 
Мојата специјалност: Странски јазици
Музика
Инженерство
 
Зборувам: Англиски
 
Животен стил
Моето хоби: Ноќни клубови / Играње
Играње карти
Спортување
 
Мојот омилен спорт: Одбојка
Гимнастика
Танцување
 
Религија: Христијанин
Забава
Пушење: Пушам кога пијам
Алкохол: Често
Пијалоци: Зелен чај
Кафе
Бело вино
Текила
Бренди
Водка
 
Мојата храна: Месо и компири
Здрава храна
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://licnikontakti.me/g7shc8azd4
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |licnikontakti.me Сервис за запознавање TOS and PP | licnikontakti.me Сервис за запознавање Сервис за поддршка
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates