Licni kontakti - Лични контакти


licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти
licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

licnikontakti.me | Licni kontakti - Лични контакти

барам женско Долга врска или брак - Rexhail | Burgdorf | Швајцарија


Слика наскоро...

Rexhail Водолија
Швајцарија, Bern, Burgdorf

Јас сум машко, 39
барам женско години од 30 до 44

g8fec8awp3

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


За мене
Роденден: 1979-02-12 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Швајцарија
Регион: Bern
Мојот град: Burgdorf
Моја фраза за поздрав: Skopje 
Изглед
Мојата висина: 1.21 m.
Мојата тежина: 36 kg
Мојата коса: Црна
Моите очи: Црни
Моето тело: Слабо
Најубавиот дел од моето тело: Очи
Мојата раса: Бели / БелецДодади во омилениhttp://licnikontakti.me/users1/Rexhail
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Privacy policy | Terms of service | Сервис за поддршкаWebmasters
Besucherzahler ukraine mail order brides
website counter

Dating Affiliates